Kadınların savunma taktikleri: “Gölge bir erkek yarattım”
Articles

Kadınların savunma taktikleri: “Gölge bir erkek yarattım”


100 Comments

 • Görkem Türkay

  3:26 toplu taşımaya bindiğinizde sırt çantasını çıkarmadığını "bana ne kardeşim" modunda utanmadan söylemesi o ana kadar kurmaya çalıştığım empatiyi bir anda yerle bir etti. Başkasına zarar verdiğinde hem de bunu kasten yaptığında tüm haklılığını yitirmiş olursun

 • Kaptan MağaraAdamı

  "devlete hakaret, partiye hakaret vs." o yüzden orda olmak istemiyormuş.
  devlet ve parti bu işin tam göbeğinde, bir de onu anlasan.
  o sakallı hacı hocaları niye çıkartıyorlar ekrana? şiddete izin verince, seni evde oturmaya zorlamaya çalışıyor olabilirler mi mesela?

 • Cost. abb

  Yıkık bir insan ile bir gün. Hepsi tamamiyen saçmalık, BBC ve belgesel yapma cabası. Afrika'ya gittiğin zaman sen söyleyebiliyor musun? siz niye bana böyle bakıyorsun? Siz sapıksınız. Bu o insanın dünyası önemli olan böyle insanlar ile nasıl yaşaya bileceğimizi bilmemiz gerekir. Koskocaman İskenderiye niye yıkıldı. Toplum arasındaki uçurum sebebi. Toplum ile aranızda farklılık var ise problemler olacaktır. Boş video.

 • sena turker

  Bir sapıklardan bir de zihinsel özürlü olan milletin başı açiksa açık diye kapalıysa kapalı diye deşip olay yaratan ruh hastaları yok olsun lütfen! Yok olsanız ülke nefes alacak. Otobüste şortlu diye darp edip, kapalı diye yerlerde süründürdüğünüz kadınlar.. Yok olun. Sizin adınıza ben utanıyorum. Hiç mi sorgulamak yok? Sana ne kardeşim. Adam isterse çıplak gezer, isterse çarşaf çeker. Ahlak yoksunu niyeti belli uyumsuz, narsist insanlar bu ülkenin kamburudur. Psikolojik tedavi şart. Bu insanlar kanser eder.

 • gokkkceee gokce

  Bende cok kucukken takib edildim 12 13 yasindaydim okula gidiyodum siyah bir araba takib ediyodu adam 50 fln vardi onumu ara sokakta kesti arabayla geri donsem evde kimse yok anahtar yok okula kostum aglayarak icerden girince rahatladim siniftaki kizara dedim kim seni takib etcek dediler gulduler bende kimseye dememistim kickboksa gittim karateye bile gittim simdi yanimda sipreysiz ve bazi seyler olmadan çıkmıyorum bu yasta bunh kaldiramayada bilirdim kizlari bu dunyada el bebek gul bebek buyutmeyin herseyin farkinda olsunlar oyle yaşasınlar

 • Hayde Kalkgidelim

  Senin suçun yok be apla abazalık çok zor 3 gündür aç adamın önünde karışık kebap yemek gibi bir abazının önünden yarı çıplak geçmek ama tabi bu savunma olamaz tacüz için genede abazanların haklarını savunan yok ne bir dernek ne başka birşey utanmadan haykırmak istiyok abazanık biz diye

 • Ayşe

  Ben abartılırsa çok takılırsa bu konuya yaşanma olasılığının artacağını düşünüyorum. Erkek ayakkabısı vs koymuyorum veya öyle davranmıyorum çünkü ne enerji gönderirseniz onu çekersiniz

 • Kıllanan Adam

  benim başörtülü bacımı bbc'ye çıkarmışlar.. kendisi toplumda erkeklerin kadına bakış açısından ve bunun sonucundan rahatsız olmuşlar ama erkek egemenin dayattığı başörtüyü hiç sorgulamadan dahası buna gerek bile duymandan giyinmişler.. bu durumdan ne kadar haklı olursan ol lütfen sana taktıralan o başörtüsünün sebeblerini bir irdele..

 • Assdfgghhjj

  Burda saçma sapan yorum yazanlar ulan tecavüzün anavatanı Amerika gidin orda yaşayın Avrupa’da ne olaylar oluyor hiçbiri lanse edilmiyor basına bu ölümler tecavüzler hep vardı ama ortaya çıkmıyor sosyal medya aracılığı ile gün yüzüne çıkmıyor ayrıca biz gavur italyanın ceza kanunlarını uygulamaya devam edersek daha çoook adalet diye yırtınırız

 • Ahmetcan Kızıltaş

  Sen siyasi bir partiye bağlamasanda yaşadığın sorunları seni bu duruma sokan zaten senin desteklediğin partiden başkası değil

 • Mert Zo

  Yine tipik bir erkek düşmanlığı ve feminist propaganda ile karşı karşıyayız.. 3 5 çapulcu yüzünden tüm erkeklerin ötekileştiren cinsiyetçi yaratıklar KENDİ FAŞİZMİNİZDE BOĞULUN!

 • dilek kara

  bağyan kadınlarla ilgili protestolar için diyor ki "oraya gidiyorum devlete hakaret ediyür, politika yapiyürler" ya napıcaklardı? suçluların ara sıra çıkarılıp birilerini öldürmelerine izin verildiği bir düzen için teşekkür mü edeceklerdi? bu devlet tapınması neden gerçekleşiyor insanların zihninde? politik olmayan tek bir toplumsal sorun bulanamaz

 • Pyke

  Kendi karakterini bir erkeğin gölgesine hapseden klasik ortadoğu kadını.Böylesine boş bir video yüklemek size yakışmadı.

 • dmlysf 15

  Yolda yürüyemez olduk.Oturdugum semtte adim başı kahvehane.Koca koca adamlar yolun ortasina kadar oturmuş ve her geçeni baştan aşağı inceliyor.Ayip ya ayıp!

 • islamic revival in turkey is imminent

  kimse beni yadirgamasin tek yasayan bayanlar her zaman erkeklerin aklinin bir kosesindedir bu dunyanin her yerinde boyledir , bunun cozumu var ya evlenecek ya da ailesi ile yasayacak , benim kizim olsa hayatta tek basina yasamasina izin vermem .maalesef bu tur bayanlari gorunce bir arap atasozu aklima geliyor " tum aptallar cesurdur "

 • Saltanat-ı Alem Penah

  İdam ne zaman geliyor? Hadım ne zaman geliyor? Milletin sabri tasti SALLANDIRACAN BUNLARI SULTANAHMET MEYDANINDA!!!

 • Emre H

  Bir kac aydir Avrupa'da yasiyorum. Insanlar Avrupa'yi abarttigimizi saniyorlar….tam aksine, gider gitmez bir kac ayda kafam o kadar rahatlamis ki, oyle bir insanlik oyle bir modernlik gormusum ki su videoyu izleyince cok garip geldi bana. Sorsan musluman millet…hasgibtirin oran efenim. Serefsiz ahlaksiz bi milletten anca bu kadar olur. Tam anlamiyla bir hayvan ciftligi var ulkede. Yazik. Gidebiliyosaniz gidin bu sikik toplumdan uzaklasin. Ya da bana bisi olmasin diye dua edin yapcak baska bisi yok.

 • Özkan Kayhan Başaran

  Ulan boş yapmayın İstanbul doğma büyümeyim. İşe girip gelmek 1.5 saat sürebilir ama her türlü uzun yolu çekiyorum herkes ekmeğinin peşinde. Taciz, sıkışktırma ya da bunaltma hiç bir taciz yok. Bacılarımız herkesin bacısı, onlar bizim kardeşimiz kimse kimseyi darlamıyor. Boş yapmayın namussuzlar İstanbul böyle bir kent değil… Herkes iyi kötü mutlu burada. Psikıoyojik hastalara sarmayın yalandan….

 • Takiyüddin Efendi

  Elif Hanım, 20 yaşında bir kadını öldüren katili, daha önceki işlediği suçlara rağmen açık cezaevine koyup izinli çıkaran ve cinayete sebep olan bu siyasal iktidardır, devlettir! Neden bunu görmek istemiyorsunuz? İktidara en küçük eleştiri yapan öğrencilerin bile evleri özel harekat polisleri tarafından basılırken, bu katiller ve sapıklar aramızda geziyor, elbette suçlusu iktidardır! Kanunlarımız son derece caydırıcı ve ağır cezala öngörüyor ama siyasal iktidarın yerleştirdiği hakim ve savcılar hukuku askıya almış durumda! Neden görmek istemiyorsunuz? İktidar hapishaneleri muhaliflerle dolduruyor ve yer açmak için azılı suçluları salıveriyor! Daha bugün haberlerde izledim; sayısız ilkokul öğrencisine tecavüz eden bir sapığı mahkeme serbest bıraktı! Okul müdürü olayın üzerini örtüyor ve kamera kayıtlarını siliyor! O müdür de bu siyasal iktidarın ideolojisine sahip, mahkeme de, hakimler de… Siz diyorsunuz ki, kadın eylemlerine katılmak istiyorum ama iktidara, devlete hakaret ederler diye gitmiyorum diyorsunuz; oraya gitmeli ve en ağır hakaretleri etmelisiniz! Devlete hesap sormalısınız!

 • Sabiha sema

  ABARTMIŞSINIZ diyenlere tez günde böyle bir bela diliyorum ve inşallah hukuksuz devletin kapkara duvarına toslarsınız. Ancak öyle anlarsınız aptallar.

 • ABC D

  Ben 185 Boyunda 90 kilo Osmanlı tipi bir erkeğim bana da tip tip bakıyorlar sokaklar boş beleş psikopat dolu elimden geldiğince kimseyle ne göz göze geliyorum ne de muhattap oluyorum

 • Devran 2306

  Başı açık yada kapalı farketmez, bizim ülkemizde adaletin doğru sağlanmadığı sürece, taciz eden adam ifadesi alınıp serbest bırakıldığı sürece, sen ocusun ben burcuyum denildiği sürece, koruma talep eden kadının, çaresiz kalıp devlete sığınan kadın sahipsiz kaldığı sürece ve eğitim sistemindeki sorunlar ve eksiklikler giderilmediği sürece bu böyle sürüp gider.

 • Bastet

  Protestolarda bir parti ve hükümet hedef alındığı için gitmiyormuş puhahhhahaah
  e kardeşim, hukuk sistemi çökmüşse, kanunlar uygulanmıyorsa oradaki insanlar neyi kime protesto edecek? chp yi eleştirecek hali yok ya? muhalefet partisi mi yönetiyor ülkeyi?

 • sraaa dfdc

  Taciz suç mu ?
  1- Sustalı taşı, bacağına sok
  2- Karma Dövüş Sanatları öğren ve Kendini geliştir
  3- Silah taşı
  Konu kilit ve çözüldü.

 • ugur

  kadın arkadaş birçok konuda haklı ama kendi ideolojik hapishanesi içinden başkalarını ideolojik olmakla suçluyor enteresan bir şekilde. hükümete, tuttuğun partiye laf ettirmeyeceksen kadına şiddetten falan şikayet etmeyeceksin. tuttuğun partinin kadına bakış açısı aileden bağımsız değil, ve islamcı ideolojiye göre sen yalnız bir kadın olarak şiddete/tacize maruz kaldığında kendi tercihin yüzünden şiddeti/tacizi hak ediyorsun. tabi ki kadınlar eylemlerinde politik söylemlerden kaçınmayacaklar.

 • Umut Selim Bayır

  Sorun kadınlarda değil, erkeklerde. Sorun kadınlarda olsa belli bir kadın profiline saldırı olurdu ama her tip, yaş ya da toplumsal sınıftan kadın saldırıya uğruyor. Sorun erkeklerde ve onların yetiştirilme biçiminde. Erkeklik algımız yıkan, kıran, döken, öldüren erkekleri yüceltiyor. Cinsiyet rollerini yeniden düzenlemek zorundayız.

 • Gökhan Gökhan

  12-13 yaşında bir küçük olaya denk gelmiş ama tıpkı imrendiği reisi gibi 20 yıldır anlatıyor.
  Ben eğer kadınları tanıyorsam bu gözler mağdur, samimi gözler değil. Çakal gözleri. Sen Cemile Taşdemir olmak istiyorsun. Akp'nin çocukları. Ve ayrıca sizin derdiniz İslam değil. Kesinlikle değil.

 • CRA102

  Ama birde şu var sizinle her tanışmak isteyen ve konuşup çıkma teklif eden erkeği tacici diye düşünüyorsanız o zaman hiç bir zaman bir erkekle evlenmeyin çünkü hak etmiyorsunuz evliliği her konuşan erkek tacizci düşüncesi yaşayan kızlar varsa gitsinler Lezbiyen olsunlar bu kadar basit.. şu an kızlarda lezbiyenlik moda oldu zaten bir insan nasıl hem cinsinden zevk alır ya ?

 • Babasının Oğlu

  Hem şartlı tahliye edilmiş bir katili gencecik bir kızi oldurdugunu soyluyor,hemde devleti elestirmek istemiyot.Cok zeki bir kadin. Beni eleştir abla beni

 • dogan sogut

  Bu toplumumuzun ayıbı.Bunu örtmenin en kalıcı yöntemi eğitim ve ceza muhakemelerinde bu tip cezalarda yeniden bir revizyon yapmak.

 • Recep Özaltın

  Bu millet iflah olmaz biz o treni çok önce kaçırdık.
  Kadınlara tavsiyem mümkün mertebe kendilerini koruyabilecek bir eğitim almaları, biber gazı vs taşımaları.
  Arkadaşlar ne yazık ki bu toplum ne hoşgörülü bir toplum, ne adaletli bir toplum ne de ruh sağlığı yerinde bir toplum bu topluluktan güzel şeyler beklemeyin yanılırsınız.

 • Orhan Veli Firik

  Normalleşme böyle birşey sanırım. Kozcağız aldığı önlemleri normal şeylermiş gibi bizlerle paylaşıyor, halbuki bu önlemlere gerek duymuyor olmalı ve gönül rahatlığı ile toplu taşımaya binip akşam eve dönerken tedirgin olmamalı. Bizi bu hale getiren "insanlığımıza" yazıklar olsun(!)

 • Pelin Su Mıstık

  2019 senesinde Türkiye Cumhuriyetinde NEDEN HALA KADINLAR SOKAKTA NE GİYDİĞİNİN ÖNEMİ OLMADAN ÖZGÜRCE DOLAŞAMIYOR GERÇEKTEN sonra vay efendim neden beyi göçü bilmemne kim niye kalsın

 • Rıza Uyanik

  Sen git bu videoyu Avrupa'da çek.

  Avrupa’da kadınların yüzde 60’ı işyerinde cinsel tacize hedef oluyor.
  Kaynak: euronews

 • Fatih Ahmet

  Memelekette 80 milyon insan varsa heralde 79.900.000 bini ya kafayi bozmis yada psikoloji
  Bozuk ama farkinda degil psikolojilerinim bozuk olduklarindan. Toplum olarak bencil umursamaz aldirmaz birbirine guvensiz biribinden suphe korku icinde yasiyan degersiz bos bi toplum olmus tr nin toplumu. O yuzden kurtulduguma sukur ediyom. Allah kalana sabir versin tr de.

 • sol austan

  vay ahlaksız kadın, Allahın ayeti zaruri değilse evinde oturmanı emrediyor birde ağzını yaya yaya "dışarı çıkıyorum diyor kadın başına
  Ahzab 33 : Evlerinizde oturun ve daha önce Câhiliye döneminde olduğu gibi açılıp saçılmayın, namazı güzelce kılın, zekâtı verin, Allah’a ve resulüne itaat edin. Ey peygamber ailesi! Allah’ın istediği, sizden kirliliği gidermek ve sizi tertemiz kılmaktan ibarettir.

 • Ali Ediz

  İstanbul, neden bu kadar güvensiz bir şehir oldu ? Suç oranı neden sürekli artıyor ?

  Bunun cevabı basit. Osmanlı zamanında kapıları kapalı olan bir şehirdi İstanbul. Öyle her elini kolunu sallayan İstanbul'a gelip yerleşemezdi.O yüzden İstanbul dediğimiz alan, yüzlerce sene FATİH-SURİÇİ denilen bölgeden ibaret kaldı..Bugün bağcılar-esenler-esenyurt gibi milyonlarca kişinin yaşadığı gettolar, köydü veya bomboş arazilerdi Osmanlı zamanında. 1453'den 1950'ye kadar 500 sene boyunca, durum böyleydi..Ne olduysa 1950'de adnan menderes ve demokrat parti zamanında oldu. Menderes ,siyasi çıkarlar uğruna İstanbul'un kapılarını anadolu'ya açtı ve İstanbul'un ipini böylece çekmiş oldu.
  Bağnaz-cahil ve ahlaksız anadolu insanı ,İstanbul'u yağma ve talan etmeye başladı. Özellikle Sağcı-Muhafazakar partiler,sürekli kendi yandaşlarını, anadolu'dan İstanbul'a getirdiler. Siyasetçiler,
  İstanbul'un kamu arazilerini bu insanlara peşkeş çektiler. Bunun sonucunda ÇARPIK YAPILAŞMA dediğimiz şey meydana geldi.
  Milyonlarca insanın köylerini terkedip İstanbul'a ( İzmir'e- Bursa'ya yani BATI'YA) yığılması, o kadar büyük ve önemli bir sorun olmasına rağmen kimse bu göçün sonuçlarının farkında değil. TARIM BİTTİ – HAYVANCILIK BİTTİ ..Nedeni, mazotun pahalı olması değil. Köylerde, tarımla uğraşması gereken insanlar ,İstanbul'da alakasız işler yapıyor.O yüzden bitti tarım ve hayvancılık.
  Gelelim videonun konusuna . SAPIKLAR, TACİZCİLER değil mi .

  Bunlar da göçle geldiler. Bir araştırma yapılsa, İstanbul'da suç işleyenlerin,tacizcilerin,sapıkların vs büyük kısmının, anadolu'dan gelen, anadolu kökenli insanlar olduklarını göreceksiniz.
  Bu budur. Bunun aksini düşünmek gereksiz.
  Siz,İSTANBUL denilen BU KADİM ŞEHRE, iti köpeği getiren siyasetçilere destek verirseniz,her sokağa çıktığınızda endişe edersiniz.Gece dışarıya çıkmadan önce oturur 1 saat düşünürsünüz.Çocuğunuz dışardaysa içiniz içinizi yer "Çocuğuma bir şey olur mu ?" diye.

  Bu şehirde yaşayanlar bundan 60 sene önce ,kapılarını kilitlemezdi.Şimdi herkeste çelik kapı var. Apartmanda alarm sistemi var her binada kamera var .Buna rağmen anadolu kökenli suç makinalarını durdurmaya yetmiyor.
  Bunu görün bunu anlayın artık ve bu İstanbul'un sorunlarını ,dertlerini GERÇEK İSTANBULLULARA SORUN!

 • powderof Cloud

  Normal kıyafette kadın polisler gizli kameralarla gezip laf atan taciz etmeye çalışan öküzleri tespit etmeli ve işlem yapilmalı bence.

 • RED FLAG

  Bütun ülke dışarı cıksın açalım hortumarı butün pislikler akıp gitsin artık o durumdayız ama en iyisi yakmak en iyi temzilik metodu yakmaktır

 • Sultan Karakus

  Kapina 42 numara erkek ayakkabısı korsun içeri dostunu almış derler bir yerden eski asker botu bulup korsun evini asker basmış baskın yemiş derler evliyim çoluğum çocuğum var dersin olmadığı halde
  yine de fuhuşa teşvik edilmekten ahlaksız insanlarla uğraşmaktan kurtulamazsin trans olduğunu söylesen bile vazgeçmezler nasıl bir toplumsa artık

 • Cengiz KEÇECİ

  Tacizlerin son bulması için AKP'ye oy vermeye devam etmek önemli. Hanım kızımız da onu yapıyor. Bravo. AKP her şeyi düzeltecek Allah'ın izniyle. Ama evlenmek için geç kalmış. Günaha girmez inşaAllah.

 • Cengiz KEÇECİ

  HUKUKUN İŞLEYİŞİNDE NEDEN PROBLEM VAR ACABA? HÜKÛMETİMİZ BUNA NEDEN DUR DEMİYOR? HEMEN DEVLETİ HÜKÛMETİ ELEŞTİRİYOR HERKES. HAYIR ASIL ŞUÇLU KILIÇDAROĞLU. KADINA ŞİDDETE VE KADIN CİNAYETLERİNE SEBEP OLAN HERKES MUHALEFETTEN. İKTİDARIN HİÇ SUÇU YOK. ÇÜNKÜ ONLAR ÖYLE İNSANLAR DEĞİL, TAMAM MI? ONLARI ASLA HUKUK VE BU TARZ ŞİDDET KONULARINDA ELEŞTİREMEZSİNİZ. ELEŞTİRİRSENİZ SALAKSINIZ. ÇÜNKÜ ONLAR BİZİ YÖNETEN YÜCE İNSANLAR. SİZ BUNU ANLAMAK İSTEMİYORSUNUZ. ONLARI HEP KÖTÜ GÖSTERİYORSUNUZ. ONLAR BİZİM İYİLİĞİMİZ İÇİN ÇALIŞIYOR. O YÜZDEN AKEPEYE OY VERMEYE DEVAM EDECEĞİM. HEP BİRİNCİ PARTİ OLACAK. ÇATLAYIN TAMAM MI?

 • AR T

  Bir genc kadin ( biri bana carpacak) bu gün olmazsa yarin olacak korkusu ile ne kadar yasar?
  Hem de 11 yasindan beri
  Sen evlensende tedavi olamazsin
  Bir gün basima bir is gelecek endisesi ile sokaga cikarsan
  Kurt seni sezer ve bulur

 • Ali Sevban Arslan

  Kadınları bu tedbirleri almak zorunda bırakan tüm erkeklere sesleniyorum burdan ; Allah belanızı versin. Kafanızı çükünüzden kaldırın artık !

 • Yerdünya

  Feministlerin olduğu yere gitmediğin iyi olmuş. Onların derdi İslam'la. Elbette AKP'ye, dindaş kardeşlerimize ve sağ düşünceye hakaret edecekler.

 • Merve B

  Baslarda güzel söylemiş ama siyasetin türkiyede girmediği hiçbir ortamı esasında o parti yapmadı mı? Insanları sürekli o parti KUTUPLASTIRMADI mı?

 • cansu demir

  Bunun başı açığı kapalısı,yaşlısı genci,güzeli çirkini,bekarı evlisi,giyimi kuşamı vs vs… yok yok yok. Küçücük kız çocuğuydum, 10-12 yaş (büyüyünce insan anlıyor) bir şeyler yanlıştı ama meğer taciz edilmişim yani ama sözlü ama aslında olmaması gereken kucağa almalar vs. 15 yaşımda sinema önünde öğlen kuzenlerimi beklerken dedem yaşında adamdan da sözlü laf yedim.Yaşım büyüdükçe de bu böyle devam etti.Aynen videodaki gibi, sokağı caddeyi onu bunu şunu hesap ediyorsun. 50 yaşındaki annem de yaşamış. Ben yanımda bebeğimle birlikte hala ya hala Allah belanızı versin laf yiyoruz.Fırsat bulsalar daha neler olacak tahayyül etmek istemiyorum! Ölecekleri nefesleri, ölülerini kabul edecek bir avuç toprak,ölülerinin arkasından bir duaya bir çift el açacak bir tane mümin olmasın inşallah inim inim inlesinler!

 • UMUT Şerefdin

  BBC Gittikçe kaliteli işler yapıyor…Sizleri seviyoruz. Bu arada biber gazını nasıl kullanacağınız ile alakalı eğitim alabilirsiniz.Ciddi bir silahtır.

 • MORFİN

  Hanımefendi çok güzel ve çok aklı başında birine benziyor. Erkeklerimiz işsiz gücsuz olduğu icin Gölge Adamla yaşamasına şaşırmamalı.

 • yigit

  Hukumeti, siyasileri, hukuk sistemi ve kanun koyuculari elbette protesto edip onlara gerekli mesajlari vermeliyiz. Siyaset hayatin kendisidir. Siyaseti sorunlarimiza dahil etmek ve ayrismak gereklidir.

 • Agirl HasNOname

  Biraz saçmalamış sanki partiye siyasete girecek tabii ki olay bazı partiler mecliste kadın çocuk hayvan hakları için tasarı önerirken bazı partiler bunu reddediyorsa o zaman hadi bu işi siyaset olmadan halledelim diyemezsin

 • Nazlıhan SAKALLI

  Benzer bir eylemi uzaktan izlerken bir arkadasima anlatmaya çalışmıştım, uzunca tartıştık. O eylemi yaparken asıl amaç oraya gelmemesi planlanan kesmi yerinde tutmak diye. Ne olursa olsun ne kadar şeffaf durursa dursun insanların gelmemeleri gereken bir duruma sokuluyor malesef.

 • Ali Candan

  Hem erkek gölgesine sığınacaksın hemde erkekleri kötüleyeceksin. boş konuşuyorsun okadar; öyle bir hale girmiş anlatıyorki sanki ülkenin hepsi tecavüzcü hadi oradan sü…

 • Esas Çocuk

  Atletti dar pantolondu bilmemneydi giydiğin zaman erkeklere de dik dik bakıyolar. Toplu taşımada üstü başı yüzünden, ettiği muhabbet yüzünden hatta gülüyor diye laf yemeyen bir erkek tanıdığım yok. Bunun çözümü yok bence ağlamak yerine kendimizi korumayı öğrenmeliyiz. Barzo herkese barzodur. Kız başına sokağa çıkma evet çok doğru bi söz. Mesela ben de erkek başıma yalnız çıkmıyorum.

 • pars 78

  BBC NEWS 'in Türkiye hakkında olumsuz bir haber yapmadığı tek gün ya da program var mı?!? Londra da yada diğer şehirlerinde Müslüman'lara karşı gerçekleştirilen saldırıları haber yapmayan, sokak serserilerinince gerçekleştirilen bıçaklı saldırı haberlerini geçiştiren BBC iş Türkiye'ye gelince haberci geçiniyor, yetmiyor abartıyor bir de!!!!!!! Tabi maalesef ki bu seferki videoda gerçeklik payı BBC nin asıl amacını gizlemesine yardımcı oluyor. Bu arada İstanbul'da şüpheli bir şekilde ölen İngiliz eski istihbarat subayı hakkında ingiltere'de tek bir haberin bile yapılmaması da İngiliz haber kuruluşu BBC yi anlatmak için iyi bir örnek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *